Ponoć Dzień Mężczyzn, dokładnie tak jak Walentynki czy Dzień Kobiet, powinien być każdego dnia. Niezależnie od tego, czy obchodzisz dzisiejsze święto - mam dla Ciebie kilka życzeń, Mężczyzno!

Ponoć Dzień Mężczyzn, dokładnie tak jak Walentynki czy Dzień Kobiet, powinien być każdego dnia. Słyszałam też wersję, że chłopcy świętują swój dzień we wrześniu, a prawdziwi mężczyźni każdego dnia. Niezależnie od tego, która wersja jest tą, w którą wierzysz – mam dla Ciebie kilka życzeń, drogi Mężczyzno. I oby się spełniły! Dla dobra Twojego i świata całego.

Cierpliwości!

Serio, przyda Ci się w ogromnej ilości i z pewnością nie zaznasz czegoś takiego jak jej nadmiar. Bo my, kobiety, lubimy czasem być upierdliwe. Wybieramy sukienki z cztery godziny, żeby ostatecznie i tak pójść na kolację w pierwszej, którą przymierzyłyśmy. Czasem zrobimy też lasagne z granulatem sojowym zamiast mięsa, chociaż doskonale wiemy, jak bardzo nie wyobrażacie sobie bez mięsa. Jedno jest jednak pewne – robimy to z miłości do Was!

Pierwiastka feminizmu

Chociaż takiego maleńkiego. Bo potrzebujemy Waszego wsparcia, chociaż czasem wydaje nam się, że świat bez Was byłby najpiękniejszy na świecie. I nie, mój feminizm wcale nie kończy się na momencie, kiedy musiałabym wnieść lodówkę na 13 piętro. W tym pomogłaby mi winda, a gdyby nawet jej nie było, z kobietami też dałabym radę! Ale Wasze ramiona sprawiają, że czasem łatwiej się pozbierać po ciężkim dniu, a już zupełnie łatwiej wspinać się na szczyt i spełniać swoje marzenia. Wsparcie – tego właśnie potrzebujemy! Wiary w siebie

Wiary w siebie!

Bo może i za każdym sukcesem mężczyzny, stoi silna kobieta, ale nie oszukujmy się – najpierw to on sam musi znaleźć w sobie pewność siebie i siłę, żeby ruszyć do działania. Pewność siebie to najlepsze ubranie, niezależnie od płci. I serio, nie myślcie sobie, że najważniejsze są mięśnie, sześciopaki i outfity z pierwszych stron gazet, a już z pewnością nie z wybiegów. Zakochujemy się w Waszych osobowościach, genialnych tekstach i w wadach, które sprawiają, że jesteście wyjątkowi.

Miłości

Wiadomo, żeby dziewczyny zawsze miały dobry humor, żeby nie bolała głowa, a zupa zawsze czekała i nigdy nie była za słona. Ale najpierw, życzę Wam braku strachu przed miłością i związkami. Tak, tak – bo co będzie ze spotkaniami z kumplami, piwem i meczami (czasem też skokami). Otóż, zaskoczę Cię! My też lubimy pić piwo (no może czasem z sokiem), a kibicowanie może przyprawić nas o zawał serca. Serio, gdybyście tylko widzieli moją Matkę i Babcie, które oglądają mecz – lekarz powinien być zawsze obecny obok. Wróćmy jednak do najważniejszego, miłość to nie tylko pluszowe misie, to także masaże po treningu i zimne piwo po powrocie do domu.

Bycia Superbohaterem

Kojarzysz piosenkę The Chainsmokers i Coldplay? Nawet jeśli nie widzisz siebie na liście z super mocami obok Herkulesa, Achillesa czy Batmana, jesteś superbohaterem. Bo my wcale nie potrzebujemy tego całego złota, siły czy fantastycznych przemian. Większość z nas pragnie kogoś, kto po prostu pocałuje, przytuli i po prostu będzie. Kogoś normalnego, kogo możemy zmienić w kogoś do pocałowania – jak w piosence. Bycie Superbohaterem to też pomoc innym, uśmiech do nieznajomych czy kilka słów zamienionych z samotną Staruszką w pociągu. Wszystko zależy od Ciebie!