Są rzeczy, które nigdy się nie zmieniają. Tak jak miłość do pizzy, bankructwo w czasie wyprzedaży czy ciągle zbyt mała ilość sukienek w szafie. Jest jeszcze miłość do błękitu, który potrafi uratować każdą sytuację. Zarówno tę zupełnie oficjalną, na której szef czy ciotki zadają bardzo poważne pytania, jak i te całkiem luźne, gdzie wszystko czego potrzebujesz to świeże gofry czy kieliszek Aperola (lub dziewięć więcej).


yoursclothing girlsgang agnieszka sierotnik

 

Błękitna sukienka to coś, co w swojej szafie powinna mieć każda kobieta. Doskonale wiem, że to samo mówi się o małej czarnej, białej i pewnie jeszcze fiolecie, który aktualnie święci honory miana Koloru Roku. Dla mnie jednak błękit to ogromny sentyment, a przy okazji kolor, który potrafi zdziałać cuda.

yoursclothing girlsgang agnieszka sierotnik

 

Prawda jest jednak taka, że kolor sukienki to jedno. Zupełnie inną sprawą jest dobranie idealnego fasonu, w którym będziemy się czuły po prostu dobrze. Błękitna sukienka od YoursClothing to wybór idealny dla dziewczyn, które lubią podkreślać talię, ale ukrywać ramiona. Ale przede wszystkim, to wybór oczywisty dla tych z nas, które wiedzą, czego chcą. A przecież wszystkie chcemy po prostu czuć się niesamowitymi kobietami!

 

 

Znajdź je! 

Total look – YoursClothing:

Sukienka

Sandały

Okulary

 

yoursclothing girlsgang agnieszka sierotnik