Opaski, sukienki i ogromne ambicje. Chyba właśnie tak w kilku słowach można opisać Gossip Girl – pierwszy serial, który tak bardzo zamieszał w życiu milionów nastolatek.

plus size

„Jedna rzecz jest pewna: wszystko jest możliwe”

Niech pierwsza rzuci kamień ta, która z wypiekami na twarzy nie czekała na kolejny odcinek Plotkary, a na ostatnim płakała i marzyła o swoim własny Chucku. No dobra, Dan też wchodzi w grę! Gossip Girl to serial, który namieszał w głowach wszystkim, którzy oglądali ten serial. W moim przypadku namieszał modowo. Kolekcja opasek i sukienek rosła w zastraszającym tempie, a chodzenie na szpilkach do szkoły stało się codziennością. Zaznaczmy, że było to gimnazjum, a aktualnie miłość do szpilek kończy się po 4 godzinach chodzenia w nich. Wtedy wszystko wydawało mi się możliwe i była to jedyna pewna rzecz.

stylizacja plus size

„Gdy mężczyzna spróbował już kawioru, zaskakuje mnie, że zadowala się sumem.”

Moją zdecydowaną królową tego serialu była Blair. Pewna siebie, piękna, z nieskazitelnym stylem, wiedząca czego chce. Wszystkie dziewczyny, łącznie ze mną, chciały być jak ona. 11 lat później wyciągnęłam z niej zupełnie coś innego. To pewna siebie młoda kobieta, która chciała podbić świat, ale ciągle walczyła o miłość, choć było trudno jak cholera. Pozornie bez serca i duszy, tak naprawdę była krucha i delikatna. I właśnie takie jesteśmy. Sięgamy gwiazd, walczymy do końca i kochamy. Bardzo kochamy.

sukienki plus size
Sweter – Bonprix
Sukienka – Bonprix
Pasek, opaska – H&M
Buty – Reserved
sukienki gossip girl