czerwona sukienka xxl bonprix
Czerwona sukienka to jedna z najlepszych i najwierniejszych przyjaciółek kobiety. Dodaje pewności siebie, ale przy okazji jest świadkiem naszego dojrzewania.

Ile razy słyszałaś, że czerwona sukienka pasuje tylko szczupłym laskom? A może, że sukienki dla puszystych z piekła rodem to wszystko, na co powinnaś zwracać uwagę w swoich modowych wyborach? Pora zmienić swój pogląd na tę sprawę. Wyznacznikiem noszenia sukienki w ognistym kolorze jest pewność siebie, a nie numer na metce.

girlsgang moda xxl

Macie rzeczy, które sprawiają, że nagle rośnie w Was poziom pewności siebie i samoakceptacji? Wiecie, czerwona szminka, koronkowa bielizna pod ogromnym swetrem czy ulubiona piosenka lecąca z radia w odpowiedniej chwili. Dla mnie tym pierwiastkiem jest czerwona sukienka. I tak, wiem – czarna sukienka plus size to jedyne, co wyszczupla i ma prawo dodać pewności siebie! Każda krawcowa, projektant czy człowiek, który po prostu na modzie się zna powie Ci, że ważniejszy od koloru jest krój. Nawet najczarniejsza źle skrojona kiecka doda kilogramów – sprawdziłam na własnej skórze.

moda plus size

Jak nosić czerwoną sukienkę xxl? Przede wszystkim, z uśmiechem na twarzy! Czerwień to kolor, który wybieramy na wielkie wyjścia. Bo przecież ze złotem i zielenią na myśl przywodzi nam Boże Narodzenie, a z czernią jest idealna na wielkie wyjścia. A gdyby tak zaszaleć i dodać do niej jeansową kurtkę, ogniste buty na platformie i ogromne okulary? Przy odrobinie dobrych wiatrów, poczujesz się jak na wakacjach w słonecznej Hiszpanii! Pamiętaj tylko o odpowiednim kroju. Serio, to klucz do każdej udanej stylizacji!

czerwona sukienka bonprix plus size

Kiedy miałam z 16 lat, dostałam pierwszą sukienkę w ramach współpracy blogerskiej. Byłam wtedy tak dumna, że każdego maila sprawdzałam dziesięć razy, czy aby na pewno nie popełniłam żadnego błędu, a do zdjęć malowałam się dwie godziny. Nosiłam wtedy rozmiar 40 i uważałam, że jestem za gruba i brzydka. Dziś patrząc na tamte zdjęcia nie mogę wyjść z podziwu. I nie chodzi o moją idealną wtedy figurę czy ciemne włosy. Sukienka była czerwona i wyglądała jak marzenie każdej nastolatki oglądającej Plotkarę. Mając 23 lata, zmieniło się wszystko. Tylko nie kolor sukienki, która jest moim marzeniem.

czerwona sukienka

Czerwona sukienka powinna pojawić się w szafie każdej świadomej siebie kobiety. Niezależnie od rozmiaru, koloru skóry czy okazji.
Czerwone sukienki są jak zapis naszego kobiecego dojrzewania. Nasza własna, osobista historia.

czerwona sukienka xxl
Sukienka – Bonprix