Wiosenne stylizacje plus size to nie przelewki! Miranda mawiała, że kwiaty na wiosnę są ogromnie przełomowe, więc może pora postawić na szarość?!

Są ubrania, na które spojrzysz i już wiesz. Wiesz, że to będzie coś, w czym będziesz chciała chodzić ciągle. Klasyki, które sprawią, że Twoja szafa będzie w stanie wyczarować cuda za każdym razem, kiedy stwierdzisz, że nie masz się w co ubrać. Serio, nie żartuję! I może sama jestem w szoku, że to mówię.

Razem tworzą perfekcyjną całość. Płaszcz w kolorze błękitnego nieba, za którym tęskniliśmy kilka miesięcy o pudełkowym kroju i szara sukienka. Bo szarość nie jest nudna. Wystarczy dobry fason, a każdy ciuch w tym kolorze będzie świetną bazą do wielu stylizacji. Płaszcz pasuje zarówno do sukienek, jak i jeansów, natomiast sukienka sprawdzi się jako początek biznesowej, ale i całkiem casualowej kreacji.

Moda plus size to już dawno nie sukienki dla puszystych. Nigdy nie zapomnę postrachu, jakim były sklepy z wielkimi szyldami „PUSZYSTA PANI”. Teraz Pani jest Plus Size. A do tego zna swoją wartość i uwielbia bawić się modą. Połączenie błękitnego płaszcza z szarą sukienką, pudrowymi szpilkami i torebką w kolorze baby blue to mój zdecydowany faworyt na początek wiosny.

Płaszcz – TONO
Buty – New Look
Torebka – MiniSo
Sukienka – TONO
Zdjęcia – Paulina Różycka