Jeśli nie wierzycie we wróżki chrzestne, mam dla Was złą wiadomość. Objawiają się one w postaci marek modowych, które postanawiają zadbać o swoje klientki. Jak? Na przykład tworząc kozaki za kolano z szeroką cholewką.

Spełnione marzenia

Gdyby tylko faceci zrozumieli, jak niewiele kobiecie potrzeba do chwilowego szczęścia, większość związków byłaby totalną sielanką. Weźmy na przykład takie buty. Setki sklepów online oferują tysiące modeli, pośród których pewnie i Kopciuszek znalazłby swoje wymarzone pantofelki. Jednak tylko pod warunkiem, że kopciuszek nie będzie plus size. A jego wymarzone pantofelki nie będą wysokimi kozakami na szeroką łydkę. No i ja tu wcale nie żartuję! Moje łydki nigdy nie lubiły się z wysokimi kozakami z lokalnych sklepów. Serio, nawet będąc szczuplutką dziewczynką, nie mogłam nic znaleźć. Może właśnie dlatego kiedy przymierzyłam swoje wymarzone buty, które pasowały perfekcyjnie, poczułam, że spełnia się moje modowe marzenie.

kozaki z szeroką cholewką

Muszkieterki, miód, malina!

Muszkieterki xxl to taki święty graal wśród butów. Wiem, że od kilku sezonów Dziewczyny trąbią o tym, że można je znaleźć w wielu miejscach. Sama próbowałam dwa razy i okazało się, że do trzech razy sztuka! Kozaki z szeroką cholewką marki Yours to takie buty, które każda z nas powinna mieć w swojej szafie. Nawet jeśli Niemąż krzyczy, że jest ich zdecydowanie za dużo! Przede wszystkim, wymiary które są podane na stronie naprawdę odpowiadają tym rzeczywistym! Pracowałam w modzie, wierzcie mi, że to nie jest oczywiste. Kiedy napisałam Ani z Yours, że chciałabym spróbować zaznaczyłam, że pewnie będę musiała je zwrócić, bo będą za wąskie. Ania z całą pewnością powiedziała, że zazwyczaj są za szerokie. I miała rację. Aktualnie zestawiam moje nowe ukochane buty z sukienkami, ale widzę je już z czarnymi jeansami, golfem i moją ulubioną ramoneską. Cudo!

kozaki plus size
Sukienka – Yours Clothing
Muszkieterki – Yours Clothing


Jesienna stylizacja plus size kozaki